Čekání na Vánoce

Všichni jsme se moc těšili na Vánoce a abychom si zkrátili čas, každý den jsme si otevřeli jeden pytlíček z adventního kalendáře, kde na nás čekal úkol. Jedním z nich bylo pečení perníčků, vločkami zasněžit strom, postavit sněhuláka, udělat vánoční úklid, vytvořit svícen pro rodiče a další. Abychom viděli, jak se čas krátí, každý den jsme lepili na strom číslo dne, který právě byl. Povídali jsme s i o příběhu narození Ježíška, který jsme den po dni lepili na připravené leporelo. Společně jsme se šli podívat do města na vánoční strom a betlém. Nakonec jsme vyzkoušeli nějaké vánoční zvyky. Házeli jsme papučí, věštili jsme budoucnost ze sedmi hrnečků, rozkrajovali jablíčko a pouštěli lodičky. S radostí jsme zpívali koledy a už teď se těšíme, že se zase všichni ve zdraví sejdeme v roce 2022.